Čtyřicet let od otevření oslaví v závěru letošního roku mateřská škola Severáček. Připomínku výročí, které připadá na začátek příštího roku, zahajuje v předstihu ve středu 28. listopadu vernisáž výstavy výtvarných prací dětí a fotografií z minulosti i současnosti Severáčku, která zde bude k vidění do Vánoc. Oslavy čtyřicátin vyvrcholí ve čtvrtek 13. prosince v 16.30 hodin Vánoční slavností. Na osvětlené zahradě školky na Severovýchodě oslaví děti, rodiče, učitelé a hosté spolu s návštěvníky adventní čas i kulaté výročí. Přát a koncertovat přijede loštická kapela Pohodáři a Písklata. Současně budou k prohlídce i prostory školky.

Zveme všechny současné i bývalé absolventy, příznivce a přátele mateřské školy i širokou veřejnost.