Baby-clubBaby klub Severka

Milí rodiče, prarodiče a děti!

Přijďte si za námi hrát do školky, rádi Vás přivítáme v baby klubu Severka.

Klub probíhá podle rozpisu téměř každé pondělí od 15. 30 hodin do 17. 00 hodin.

Klub se koná během školního roku postupně ve všech třídách, tak abyste se spolu s Vašimi maličkými mohli seznámit kompletně s celým prostorem školky.

V teplých dnech jsme na zahradě mateřské školy. Kde můžete prožít příjemné odpoledne na čerstvém vzduchu a Vaše děti vyzkouší mnoho atraktivních houpadel, průlezek či vozítek.

Maličké děti, se při hře seznámí s budoucími kamarády, mohou si zahrát pod vedením učitelek jednoduché pohybové hry nebo si společně vytvořit něco hezkého.

Klub je určen především dětem, které se chystají do mateřské školy SEVERÁČEK. Doprovodit je může ale i starší nebo mladší sourozenec.

Dobrovolný příspěvek je 20 Kč na rodinu, příspěvek putuje na konto Spolku Tučňáček, který podporuje aktivity dětí z Mateřské školy SEVERÁČEK.