mapa není k dispozici

3.6.2019

kategorie

Dolní Morava

Děti pojedou na výlet do areálu Dolní Morava. Čeká je tam návštěva Mamutíkova vodního parku a Lesního zážitkového parku.

Sraz v šatnách MŠ nejpozději v 7:45 (děti by měly být po snídani, první svačinka bude až na místě)

Odjezd: 8:00

Příjezd: 15:30

Cena: 200 Kč (vstupné) + cena dopravy

Jak se připravit na výlet…

• Děti, kterým bývá špatně v autobuse nahlaste předem, kinedril na zpáteční cestu odevzdejte nejlépe den dopředu v podepsaném obalu učitelce
  • Děti oblečte do pohodlného sportovního oblečení a obutí, k pohodě jim přispěje kvalitní batoh (vyzkoušejte jej doma a nastavte správně popruhy)
  • Do batůžku dětem nabalte: pláštěnku, tričko s krátkým rukávem (pokud ho nebude mít dítě rovnou na sobě) a kraťasy
  • Děti budou mít zajištěnou stravu z MŠ (dvě svačinky + smažený řízek k obědu)
  • S sebou dejte dětem něco na mlsání (ne čokoládu ani čoko polevu)
  • Jednu lahev s pitím, kterou po vypití budeme dolévat
  • Náhradní oblečení v podepsané igelitové tašce!!!!!!!!!!!!!  (v Mamutíkově parku jsou atrakce s vodou a hrozí zmáčení)

Při nepřízni počasí bude výlet zrušen (informace najdete vyvěšeny na webu a na dveřích školky).