nahrávám mapu....

Ski Areál Kraličák

Lyžařská školička SKI Kraličák

Pondělí 27.1. – pátek 31.1. 2020

Sraz :  7.10 ve vestibulu MŠ (prosíme o přesnost a pokud to půjde, o pomoc s lyžařskou výzbrojí do autobusu)

7.20 odjezd od MŠ

Příjezd: přibližně 12.45 (dle počasí)

Oběd všech lyžařů v MŠ ve 13:00 ve třídě Tučňáčků

Ráno přiveďte děti pokud možno nasnídané.

Děti budou mít ve školce odhlášenou ranní svačinku.

Prosíme nahlaste, komu není dobře v autobuse, dejte dětem lék ještě před odchodem do školky.

Do batůžku nabalte:

pití, dvě svačinky a něco sladkého.

Během lyžování dostávají teplý čaj.

Do batůžku ještě nabalte: podepsané náhradní rukavice a lyžařskou kuklu nebo tenkou čepici.

Na batoh připněte podepsanou lyžařskou helmu.

Dále prosíme:

Do podepsané igelitky vložte podepsané lyžáky.

Do další podepsané igelitky vložte náhradní spodní prádlo, zateplené kalhoty a punčocháče.

Lyže také pečlivě podepište.

(Toto náhradní oblečení spolu s lyžemi i helmou zůstane uložené v chatě u sjezdovky, lyžáky si budou děti vozit na usušení domů.)

Děti budou nastupovat do autobusu v lyžařském oblečení, čepici a teplém zimním obutí.

Prosíme zajistěte, aby děti chodily včas spát a ráno byly na sjezdovce odpočaté. J

Pokud Vám to pracovní a rodinné povinnosti jen trochu dovolí, přijeďte se v pátek 31.1. dopoledne (čas bude upřesněn) podívat, co se děti naučily – děti budou mít „závody“ na lyžích v maskách. Prosíme připravte dětem masky, počítejte s tím, že musí mít helmu na hlavě i v maskách.

Na závodech bývá většinou rodičovská účast 100% Bohužel pořadatel nedovoluje přepravu rodičů autobusem pro děti. Rovněž je možné kdykoli se přijet na výcvik podívat.

Těšíme se na Vás J